KOMUNIKAT

Suwałki 12.07.2018

 

Zarząd Koła Łowieckiego KAWKA informuje o otwarciu sezonu na kaczki dnia 26 sierpnia, zebranie w Smolnikach o godz. 8.00

W dniu 21 lipca  b.r. /sobota/ o godz. 10.00 na strzelnicy myśliwskiej w Ełku (Ełk Szyba) odbędą się XII Mistrzostwa Koła Łowieckiego Kawka w Strzelaniu Śrutowym w następujących konkurencjach:

Trap

Przebieg zająca

Przebieg dzika

Rogacz

Potrzebna amunicja na pełen wielobój strzelecki, 25 szt na trap, 50 sztuk na skeet, 25 szt na przebieg zająca i 20 szt. na przebieg dzika. Do rogacza strzelamy z broni gwintowanej. Na przebieg dzika można strzelać z amunicji breneka.

Ustala się 30 – dniowy termin płatności za tusze zwierzyny grubej, wzięte na użytek własny przez myśliwego, licząc od dnia pozyskania. Termin dotyczy zwierzyny pozyskanej począwszy od 01.07.2018 r.

Od nieopłaconych należności na rzecz Koła naliczane są odsetki w wysokości ustawowej. Odsetki naliczane są od początku kolejnego miesiąca od tego, w którym upłynął termin płatności. W przypadku wpłaty dłużnika na konto Koła w pierwszej kolejności pokrywane są naliczone odsetki, a potem należność główna.